CELS Profesjonalne ocieplanie budynków


Ogłoszenie z kategorii: Docieplanie budynków pianką, dodane przez: CELS


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

CELS Profesjonalne ocieplanie budynków

CELS Profesjonalne ocieplanie budynków


Oferujemy bezpłatną wycenę i w przypadku akceptacji - realizację ocieplenia Pianką PUR Poliuretanową otwartokomórkową lub zamkniętokomórkową: poddasza, fundamentów, hali, domów szkieletowych oraz innego rodzaju budynki gospodarcze lub przemysłowe.

CELS | Profesjonalne ocieplanie budynków. 20 lat doświadczenia | Oferujemy bezpłatny pomiar, wycenę i profesjonalne doradztwo techniczne.

| Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z największych firm w kraju zajmującą się ocieplaniem domów natryskową pianką poliuretanową oraz wdmuchiwaną wełną skalną. Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji termicznych dachów i poddaszy, ociepleniu elewacji, fundamentów oraz wszelkich nietypowych konstrukcji przy użyciu najwyższej jakości materiałów izolacyjnych, największych światowych producentów, takich jak SOUDAL, czy ROCKWOOL.

Specjalizujemy się w wykonywaniu ociepleń dachów i poddaszy, fundamentów oraz wszelkich nietypowych konstrukcji. Posiadamy regionalne oddziały zapewniające wykonanie usługi na terenie prawie całego kraju.

| Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Zdobyte doświadczenie, nieustanny rozwój, innowacje, zaangażowanie wielu ludzi oraz pasja to tylko kilka cech, które wyróżniają naszą ofertę. W temacie ociepleń, działamy nieprzerwanie od 2010 roku, tworząc Grupę CELS, która łączy doświadczonych wykonawców ocieplających metodą natryskową oraz wdmuchiwaną wełną skalną.

Posiadamy regionalne oddziały zapewniające wykonanie usługi na terenie całego kraju. Nasze ekipy zapewniają wykonanie prac na najwyższym poziomie z zachowaniem uzgodnionego terminu realizacji.

| Ocieplanie pianką poliuretanową PUR

Skutecznie ocieplony dom to nie tylko komfort termiczny jego mieszkańców, ale także ogromna oszczędność na ogrzewaniu. Z tego względu pianka poliuretanowa (PUR) jest materiałem coraz częściej wybieranym przez świadomych inwestorów. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu energooszczędnego domu, to już na etapie projektowania budynku warto zadbać o wybór jak najlepszych materiałów izolacyjnych, zaś samo ocieplenie termiczne zlecić doświadczonym fachowcom. Dobrze wykonane piankowanie (pianką poliuretanową) metodą natryskową gwarantuje bezpieczną i efektywną izolację termiczną na długie lata.

| Ocieplanie poddasza pianką

Poddasze to kondygnacja między najwyższym stropem a dachem. Może pełnić funkcję strychu, a więc być niezamieszkane, można również przerobić je na mieszkanie lub część mieszkania. Ocieplenie poddaszy należy wykonywać zawsze, niezależnie od tego, jaką funkcję pełnią. Z tego rozwiązania warto skorzystać, gdy na poddaszu jest mało miejsca. Izolacja poddasza pianką otwartokomórkową gwarantuje jednak paroprzepuszczalność warstwy izolacyjnej i lepsze tłumienie dźwięku, ważne szczególnie na poddaszach użytkowych w domach z blachodachówką.

W domach jednorodzinnych straty ciepła spowodowane nieprawidłową izolacją dachu mogą sięgać nawet 30% wszystkich strat ciepła w budynku. Cieplejsze powietrze zawsze przemieszcza się ku górze i wystawiają izolację poddasza na surową próbę. Aby zatrzymać jak najwięcej ciepła w budynku, musimy zadbać o to, aby izolacja naszego poddasza była szczelna i skuteczna. Wówczas uzyskamy efekt ciepłego domu zimą a chłodnego latem. Analiza kosztów ogrzewania wykazuje jednoznacznie, że opłaca się solidnie ocieplać wszystkie przegrody w budynku.

| Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w województwie Mazowieckim który wykona pomiar i przygotuje wycenę realizacji ocieplenia:

Artur Gołąb
Kierownik ds. ocieplania budynków

+48 535 536 500
artur.golab@cels.pl

Region: całe województwo Mazowieckie.

| Bezpłatny pomiar i wycena - po wcześniejszym uzgodnieniu.

Od firmy: CELS Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy

Telefon: 535536500,
E-mail: pawel.wiszniewski@cels.pl


Ogłoszenie z kategorii: Docieplanie budynków pianką Płock,
dodane w dniu: 2020-10-22

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość