Spawacz 141

Oferta pracy dodana przez: V Nagorko Tech Export, w kategorii: Praca fizyczna

Spawacz 141

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: V Nagorko Tech Export, w dniu: 2023-10-23

Pełna treść ogłoszenia:

W chwili obecnej dla naszego kontrahenta poszukujemy spawaczy w metodzie TIG 141 do spawania rurociągów. Nowa inwestycja na zakładach chemicznych w Kallo, Belgia.

Zakres obowiązków:

- umiejętność spawania rurociągów ze stali czarnej i nierdzewnej ( średnica od 0,5 do 6 cala, grubość do 5.5 mm)

Wymagania:

- aktualny certyfikat – mile widziany

- doświadczenie w pracy na adekwatnym stanowisku,

- zdanie próbek spawalniczych

Oferujemy:

- stawka 21e netto

- praca do końca 2024 roku, w systemie rotacyjnym 4/1

- 55h tygodniowo

W przypadku gdy kandydat nie przejdzie próbek spawalniczych, jest możliwość podjęcia zatrudnienia na stanowisku montera (stawka 18e netto).

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aktualnego certyfikatu spawalniczego oraz CV na wskazany adres email: v.nagorko@tech-export.pl. W tytule prosimy o podanie numeru referencyjnego SP.141.B lub kontakt telefoniczny +48 606 849 137

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Płock

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48 606 849 137, E-mail: v.nagorko@tech-export.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPłock.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty