Pracownik produkcji

Oferta pracy dodana przez: Magdalena Kucharska Randstad, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Magdalena Kucharska Randstad, w dniu: 2023-01-27

Pełna treść ogłoszenia:

Chcesz pracować w firmie wytwarzającej najlepsze smakołyki na świecie?  Aplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści "NAJLEPSZE" pod nr 663984465. Oddzwonimy i opowiemy o ofercie. Sprawie i bezstresowo przeprowadzimy rekrutację, następnie dowieziemy Cię do pracy za darmo i wszystkiego nauczymy.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kożuszki Parcel k. Sochaczewa

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 22,10 zł do 26,04 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki, płatne urlopy)
  • bezpłatny transport z Sochaczewa, Płocka, Gąbina, Wyszogrodu, Bodzanowa, Sannik, Słubic, Chodakowa, Giżyc, Małej Wsi, Brzezi
  • praca w systemie 3 zmianowym (4 brygady)
  • docelowe zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • zniżki na obiady (nawet 50%)
  • możliwość korzystania ze sklepiku firmowego
  • proces rekrutacyjny bez wychodzenia z domu! (spotkaj się z nami online lub w biurze)

zadania

  • praca na linii produkcyjnej
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • układanie kartonów na paletach
  • dostarczanie produktu do pakowania na linię

oczekujemy

  • nie ważne ile masz lat, wszystkiego Cię nauczymy!
  • badań sanepidu lub chęci ich wyrobienia
  • gotowości do podjęcia pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Płock

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 663984465, E-mail: magdalena.kucharska@randstad.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPłock.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty