Opis - edytuj opis

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym kotłów gazowych marki Viessmann, Termet oraz Junkers. Kontakt do Serwisanta Sebastian 788-673-347 Zrób przegląd przed sezonem grzewczym 🙂 Warszawa i okolice


Oferta usług:

Kotły gazowe - montaż, serwis, naprawa
Instalacje CO - montaż, budowa, serwis
Remonty - budownictwo - architektura

Obszar działania:

Legionowo

Piaseczno

Płock

Warszawa

Włocławek


Aktualności


Sezon grzewczy 2023

2023-08-31

Wczesna jesień to najlepszy czas na przeprowadzenie czynności związanych z kontrolą i diagnostyką poszczególnych elementów instalacji. Czy wiesz, że zadbane urządzenia grzewcze mogą funkcjonować przez dziesiątki lat praktycznie nie ulegając usterkom i procesom zużycia? Jedyne, o co trzeba zadbać, to ich regularne przeglądy i konserwacje. Tylko w taki sposób można zapobiec ewentualnym usterkom i szybko wykryć już istniejące nieprawidłowości w działaniu instalacji.


Dlaczego warto robić przegląd kotła

2023-08-25

Przegląd kotła gazowego, to kontrola sprawności zarówno pieca, jak i całej instalacji grzewczej. Podczas przeglądu pracownik serwisu ogrzewania stwierdza, w jakim stanie jest kocioł, dokonuje diagnozy usterek i czyści oraz w razie konieczności wymienia poszczególne podzespoły. Regularny przegląd to nie tylko wkład w bezpieczeństwo domowników, ale także poprawienie wydajności kotła gazowego, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. 


WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość